PvP Paylaşım Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PvP Paylaşım Sitesi

Her Türlü Destek

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

CLONY ZONE | ANDREAM | HEPsi BİR ARADA MAGE ASAS WARRİOR SÜPER SERVER

YazarMesaj
KAPALI TRİBÜN

CLONY ZONE | ANDREAM | HEPsi BİR ARADA MAGE ASAS WARRİOR SÜPER SERVER Empty
MesajKonu: CLONY ZONE | ANDREAM | HEPsi BİR ARADA MAGE ASAS WARRİOR SÜPER SERVER   CLONY ZONE | ANDREAM | HEPsi BİR ARADA MAGE ASAS WARRİOR SÜPER SERVER EmptyCuma Ekim 23, 2009 4:30 pm

[QUOTE=boxes;23215]

IP ADRESİ : login.bizimgame.com

Öncelikle Merhaba Serverdan Sizlere Bir kaç Konuda Kısa Olarak yardımcı Olmak İstiyorum İtem nerde exp nerde kasılıyor? evet serverımız Pk serverıdır +8 itemlerle başlarsınız +9 +10 Yapma Şansınız Vardır Bu İtemlerin Dışında item yapma şansınızda vardır farklı event alanları ve zevk eşiğinde oyun farkı vardır. ve Clony Zone içerisinde 3 adet farklı yaratık vardır bu yaratıkların içinde +9 +10 item bulabilirsiniz şimdi isterseniz fazla uzun söze girmeden itemlerinizi nasıl levelinizi nasıl alacağınızı anlatıyım...

1 - 1 Lvl olarak Maradon Townda Doğuyorsunuz Hiçkimseye Birşey sormadan Direk İlerliyorsunuz ve [Cursed Monster] LEVEL AL diye bir Npc görüceksiniz işte bu npc den Hangi Bölümde Oynayacağınızı seçiyorsunuz yani Diyelim Clony ZOneyi seçtim Sağtıkla dıgınızda BEN Clony Zoneciyim butona tıklayın ve size 80 lvllik exp gelicektir ve 2 Lvl olucaksınız daha sonra 80 Tane Solucan kesiceksiniz Lvl alma aşamasını anlamış olmalısınız..Unutmadan Söylemek İstiyorum Şuan Ronark Land Base Lvl Kontrolü Olmadığı için Ronark Land Baseye 80 lvller girebiliyor Yani 69 lvl sınırı yoktur Bilginize

2 - 59 Lvl Veya 80 Lvl Oldunuz ve item arıyorsunuz evet Maradon Town Önünde MainBilboor (80+) ve Andream Weapon(59+( diye 2 adet npc var .. Main Bilbor npc si 69+ Yani 69 ile 83 Leveller arasına veriyor. Andream Weapon ise Andream yani 59 levellere veriyor Şimdi arkadaşlar Andream weapon alırken en çok dikkat etmemiz gereken şey Seri SEri Tıklamamanız Yani İlk olarak linkteki Elbiseye Tıklarsanız direk olarak her karaktere uygun chitinleri vericektir ve sizin yapmanız gereken diğer linklere hemen tıklamamak elbiseyi alınca üstünüze giyin ve diğer joblara ait itemleri silin ve tekrar elbiselerin altındaki bi linke tıklayın bunu yapmanın amacı invektory i doldurursanız diğer linkteki itemi alamazsınız

3 - HERŞEYİ ALDINIZ LVL VE İTEM NE YAPACAKSINIZ İTEM YÜKSELTMEK İÇİN FARK YAPMAK İÇİN BU TAMAMEN SİZE BAĞLI GMLERİİMİZ TAFADINDAN BDW EVENT VE Jurain Mountain ve daha farklı eventler oluyor bu eventlere katılarak girdiğiniz zonelerde Daha +9 +10 silahlar ve yeni 1705 japko vs. güçlü silahlar çıkarabilirsiniz .. bu da sizin karakterinizin bir kat daha artmasını belirtiyor... SERVERIMIZ ÇOK EĞLENCELİDİR SADECE PK YA BAĞLI DEĞİL HERŞEYİ KAPSIYOR ARKKDAŞLAR MANTIKLI DÜŞÜNÜCEK OLURSAK 10 NUMARA SERVER

SERVERIMIZDAN RESİMLER BELİRTMEK İSTİYORUM

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 172KB. This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 172KB.

EVET ARKADAŞLAR ŞİMDİ SERVERIMIZIN GİRİŞ BİLGİLERİNİ YAZIYORUM

Launcer.exe TIKLAMADAN ONCE YAPILACAK AYAR

--------------------------------

[Server]

Count=1

IP0=login.bizimgame.com

[Version]

Files=1299

-------------------------------

IP ADRESİ : login.bizimgame.com

Kopanel : kopanel.bizimgame.com*

Resmi Site : www.bizimgame.com

HERKESİ BEKLİYORUZ

SORUNSUZ BİR OYUN İÇİN CLİENT TERCİHİMİZDİR

ftp://indir.bizimgame.com/bizimgame/BizimGame.rar
[/QUOTE]

CLONY ZONE | ANDREAM | HEPsi BİR ARADA MAGE ASAS WARRİOR SÜPER SERVER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ByFatih Dbv1 Mage Db
» Avrasya mt2 süper pvp . .
» Avrasya MT2 Resimli SERVER TANITIMI !!!
» AVRASYA MT 2 !!! EN KALİTELİ VE UZUN ÖMÜRLÜ PVP SERVER..!
» login.justpk.net pwp server acılmıstır herkezin dikkatine !!!!!